oczyszczanie-kompleksowe

Kompleksowe oczyszczanie!

PROGRAM OCZYSZCZANIA SKŁADAJĄCY SIĘ Z DIETY W POŁĄCZENIU Z SUPLEMENTAMI I ZIOŁAMI

Mamy dobrobyt. Nie da się ukryć. Kulinarnie rozpieszczamy się na wszelkie możliwe sposoby.  A to pączek, a to cola, lody, ciastka słodycze, dania gotowe, nadmiar mięsa, kawa, alkohol i ten wszędobylski cukier. A w tym wszystkim brak czasu na przygotowanie posiłków z warzyw, picie odpowiedniej ilości wody i odpoczynek. Ludzie cierpią na coraz większą ilość przypadłości już w bardzo wczesnym wieku. Refluks, nadwaga, nadciśnienie, dna moczanowa to tylko kilka przykładów typowych schorzeń o raku nie wspominając.
Organizmy zanieczyszczone tym, co jest dodawane do żywności, a do tego zakwaszone są mniej odporne nie tylko na choroby, ale również na pasożyty i grzyby. Tak, na pasożyty i grzyby. Jeśli mamy mocny układ immunologiczny, czyli taki, który walczy z chorobami i wirusami, on również walczy o to, aby w organizmie nie zamieszkały pasożyty oraz nie było przerostu grzybów (candidy). Często czujemy się źle nie zdając sobie nawet sprawy, że odpowiadają za to zamieszkujące nas pasożyty.

Korzystając z tego prostego testu możesz samodzielnie sprawdzić obecność grzyba Candida w Twoim organizmie –  Test na obecność grzybów (candida)

Tak, w czasach dobrobytu i przetworzonej żywności niełatwo być zdrowym.

Co mówią osoby, które razem z naszym blogiem przeszły oczyszczanie kompleksowe?

Zapytasz, co zatem zrobić, aby być zdrowym? Odpowiedź jest całkiem prosta: przestać odżywiać się tak, jak dotychczas, a zacząć spożywać zdrowe posiłki, których droga od rolnika na Twój stół jest najkrótsza. Czyli pomijająca wszelkie zakłady przetwórcze, bo tam jak już tam wejdzie, to zdrowa nie wyjdzie. Oprócz zdrowego odżywiania należy regularnie oczyszczać organizm. Jest wiele bardzo dobrych form oczyszczania, na przykład dietą owocowo-warzywną, ale tylko kompleksowa pozwoli Ci się pozbyć pasożytów i przerostu candidy.

Dieta w połączeniu z suplementami tworzy w organizmie środowisko, które jest nieodpowiednie dla pasożytów i grzybów. Co więcej podczas tego oczyszczania pozbywamy się złogów z zakamarków jelita grubego.

Dlatego to kompleksowe oczyszczanie jest takie korzystne!

Celem tego specjalistycznego kompleksowego programu jest oczyszczenie:

 • organizmu z metali ciężkich,
 • zakamarków jelita grubego,
 • pozbycie się zalegających złogów (przeciętnie jest to 3-8 kg)
 • jelita cienkiego,
 • złogów cholesterolowych,
 • organizmu z pleśni oraz innych nagromadzonych toksyn,
 • organizmu z pasożytów.

Oczyszczanie pozwoli Ci w naturalny i nieinwazyjny sposób pozbyć się pasożytów i innych szkodliwych substancji.

Ale to nie wszystko. Takie oczyszczanie połączone z przyjmowaniem odpowiedniego zestawu suplementów pozwala na:

 • odtrucie organizmu,
 • częściowe odgrzybienie organizmu (w przypadku dużego przerostu grzybów w organizmie kuracja musi być dłuższa, kontynuowana jeszcze po przeprowadzeniu detoksu),
 • poprawę pracy układu pokarmowego,
 • regulację perystaltyki jelit,
 • unormowanie procesów trawiennych,
 • normalizację mikroflory przewodu pokarmowego,
 • poprawę przyswajania substancji odżywczych,
 • poprawę funkcjonowania wątroby,
 • ogólne wzmocnienie organizmu.

Kompleksowe oczyszczanie dzieli się na etapy, które łączą w sobie nawadnianie, odżywianie i przyjmowanie suplementów oraz ziół oczyszczających organizm.

Katarzyna Supińska Uczestniczka kompleksowego oczyszczania

Bardzo się cieszę, że przystąpiłam do oczyszczania z colo vadą. Od dawna miałam mnóstwo dolegliwości wywołanych przez pasożyty. Lekarze nie umieli mi pomóc inaczej niż tylko wypisywać krótko działające, nieskuteczne leki. Co prawda grzybek jeszcze mi został na języku, ale w innych częściach ciała nie wyczuwam jego obecności. Miesiąc dwa i z nim się uporam-kwestia czasu i zdrowych, dobrych wyrobionych nawyków odżywiania oraz probiotyków 😉 Czuję się świetnie, taka odświeżona wersja mnie 😉 wypryski się pochowały, cera jakaś taka czystsza, budzę się z łatwością, śpię twardym snem, wcześniej miałam z tym problemy. Na wiosnę planuję powtórkę z rozrywki 😉 – ta glinka uleczyła mój żołądek 😉 Mam zamiar zachować wyrobione nawyki i dalej szukać nowych inspiracji na ciekawe potrawy warzywno-owocowe 😉 Dziękuję Tatianie za wszelką pomoc, wsparcie i przekazane materiały dotyczące oczyszczania. Wszystkim polecam ten sposób na zdrowie, warto samemu dbać o siebie i bliskich 😉

Jeśli program oczyszczania zostanie prawidłowo przeprowadzony i zakończony, można się spodziewać dodatkowo:

 • zmniejszenia apetytu,
 • ustąpienia opuchlizny  z twarzy i  nóg,
 • poprawy kondycji skóry,
 • utraty wagi przy nadwadze,
 • zmniejszenia ochoty na słodycze (między innymi dzięki pozbyciu się nadmiaru candidy, która o nie walczy),
 • nabrania dobrych zwyczajów  i  lepszego komponowania posiłków,
 • dzięki nabyciu dobrych nawyków żywieniowych układ trawienny będzie lepiej sobie radził z trawieniem,
 • poprawy metabolizmu
 • lepszego przyswajania składników odżywczych,
 • zmniejszenia wzdęć,
 • zmniejszenia nalotu na języku,
 • głębszego, bardziej regenerującego snu,
 • ustąpienia zmęczenia,
 • poprawy koncentracji oraz pamięci,
 • ustąpienia bóli głowy i kręgosłupa,
 • częściowej regulacji pracy hormonów,
 • częściowej regulacji ciśnienia,
 • częściowego lub nawet całkowitego ustąpienia alergii.

W zależności od stopnia zadbania organizmu powyższe efekty mogą się pojawić w części lub całości. Czasem głębokie problemy wymagają powtórzenia takiego oczyszczania.Nazywam się Tatiana Jaworska i pomagam osobom takim jak Ty przejść kompleksowe oczyszczanie.

Jestem autorką kursów online Oczyszczanie warzywno-owocowe w 2 tygodnie, Jaglany Detoks w 2 tygodnie i W 4 tygodnie zmień swoją kuchnię na zdrową. Razem z moim mężem Michałem przeszliśmy długą drogę od typowych wszystkożerców do osób świadomych potrzeb naszego organizmu i tego, jaki wpływ na niego ma to, co zjadamy.

Ja swoją drogę oczyszczania organizmu już przeszłam, teraz Ty korzystając z moich doświadczeń możesz  przejść swoją 🙂

Ten rodzaj oczyszczania możesz przeprowadzić w dowolnym momencie. Dla ułatwienia i uprzyjemnienia jego przejścia będzie dostępna grupa wsparcia na Facebook’u, do której będą należały wyłącznie osoby przeprowadzające tę formę oczyszczania. Treść nie będzie widoczna dla nikogo spoza grupy, ponieważ ma ona charakter zamknięty. Pozwoli to na dzielenie się i korzystanie z doświadczeń osób będących w trakcie tego samego programu.

Całe oczyszczanie podzielone jest na dwa etapy

Pierwszy etap (2-4 tygodnie) pozwala nawodnić i odkwasić organizm oraz rozpocząć pozbywanie się toksyn. Długość tego etapu zależy od sposobu odżywiania na co dzień, od testu ślinowego na candidę i samopoczucia podczas przygotowania.

Drugi etap (2 tygodnie) to wydalanie zalegających złogów, grzybów i pasożytów.

O moich doświadczeniach z tego oczyszczania możesz poczytać tutaj.

KOSZTY PROGRAMU

Związane są one wyłącznie z kosztami zakupu suplementów na czas przygotowania i do detoksu.

Jeśli jesteś osobą, której wystarczy dwytygodniowe przygotowanie to koszt programu standardowego wynosi około 660 zł. Jest to program podzielony na dwa tygodnie przygotowania oraz dwa tygodnie oczyszczania.

Jeśli zaś Twój organizm jest mocno zagrzybiony lub na co dzień źle się odżywiasz, niezbędne jest wydłużenie okresu przygotowania,  co podwyższy koszty kuracji. Ustalane jest to indywidualnie na podstawie wypełnionej ankiety.

Jeśli na co dzień bardzo dobrze się odżywiasz, masz w domu wodę alkaliczną z jonizatora, generatora itp., a do tego regularnie przechodzisz oczyszczanie owocowo-warzywne, koszt kuracji może być nieco niższy. Ustalane jest to po wypełnieniu ankiety.

To gdzie mieszkasz nie ma znaczenia, ponieważ nie ma ograniczeń terytorialnych.  Jeśli mieszkasz poza Polską, niezbędne suplementy kupisz w kraju zamieszkania (prześlę instrukcję). Zatem nie będzie to obciążone kosztami przesyłki międzynarodowej, czy wydłużonym czasem oczekiwania.

Beata Benning uczestniczka kompleksowego oczyszczania

Jestem szczęśliwa, że zdecydowałam się na kompleksowe oczyszczanie, ponieważ jego rezultaty bardzo pozytywnie mnie zaskoczyły. Przed przystąpieniem do oczyszczania obawiałam się, że skoro gruntowne to na pewno będę się źle czuła, leżała w łóżku i nie mogla pracować. Nic podobnego! Codziennie rano wstawałam pełna energii i ciekawa co przyniesie nowy dzień. A już jak w drugim dniu glinki zobaczyłam co za paskudztwo wypróżniłam (dojrzałam nawet białe kreseczki czyli robaczki), to byłam przeszczęśliwa!!!!! Rezultaty kompleksowego oczyszczania bardzo pozytywnie mnie zaskoczyły. Waga spadła 7 kilo, zaczęły wyrastać mi nowe włosy, uregulowały się wypróżnienia i nareszcie zaczęłam twardo spać. Jestem pełna energii jak nigdy dotąd. Ten program był dla mnie bardzo prosty, ponieważ połączyłam go z detoksem jaglanym, gdzie miałam gotowy jadłospis, czyli czysta przyjemność :). Do tego jest grupa wsparcia na Facebooku, gdzie uczestnicy się nawzajem wspierają, zdają relacje z każdego dnia. Tatiana jest cały czas przy nas, odpowiada cierpliwie na każde pytanie, interesuje się jak nasze samopoczucie, taki Anioł Stróż:)) Polecam ten program każdemu z czystym sumieniem, ponieważ przede wszystkim pozbywasz się wszelakiego paskudztwa i wagi, ale również poprawia się samopoczucie. Tak mi się to spodobało, że jesienią zamierzam zrobić powtórkę z rozrywki!!!

 CHCĘ TO ZROBIĆ – ALE JAK?

Osoby zainteresowane proszę o wypełnienie poniższego formularza zgłoszeniowego. Po jego wysłaniu otrzymają ankietę na podany w formularzu adres e-mail. Ankietę należy wypełnić i odesłać do mnie.

Pozwoli ona na indywidualną ocenę tego, jak długi program należy wybrać oraz dopasować zestaw suplementów. Po otrzymaniu przeze mnie ankiety i przeanalizowaniu jej, ustalę czy przygotowanie do oczyszczania ma trwać 2 tygodnie, czy dłużej. Ponadto skalkuluję koszty suplementów. Osoba, która zdecyduje się na oczyszczanie otrzyma ode mnie spersonalizowane zalecenia dotyczące odżywiania w trakcie jego trwania.

Katarzyna Kozłowskauczestniczka kompleksowego oczyszczania

Zdecydowałam się na to oczyszczanie nie wiedząc wcześniej nic o colo vadzie. Od Tatiany dostałam link do sklepu i dokładne instrukcje co tam kupić i co będzie potrzebne. Dodatkowo dostałam wiele informacji dotyczących samego oczyszczania. Niedługo po zakupie dostałam przesyłkę z suplementami – wszystko bardzo dobrze oznaczone i opisane. Nie można się pomylić w użyciu. Samo oczyszczanie najtrudniej wspominam na początku. Miałam kilka dni gorszych. Trochę bolała mnie głowa, miałam metaliczny smak w ustach, trochę mnie mdliło. Miałam mega katar – miałam wrażenie, że oczyszczałam się przez nos – tak niewyobrażalnej ilości kataru w ogóle nie doświadczyłam w życiu.Jednak zawsze mogłam liczyć na wsparcie Tatiany. Bardzo sprawnie odpowiadała na wszelkie wątpliwości w zamkniętej grupie na fb. Dodatkowym bonusem było to, że w tej grupie można było przeczytać historie oczyszczania innych osób. Później czułam się nad wyraz dobrze. Z zewnętrznych zmian – miałam na całym ciele, szczególnie na szyi takie brązowe wypustki. Pozostały mi one po ciążach i porodach. Bardzo mi to przeszkadzało. Po oczyszczaniu te wypustki stały się jakby przysuszone (spalone?). Takiego bonusu się zupełnie nie spodziewałam.
Elżbieta Sosnowskauczestniczka kompleksowego oczyszczania

Do detoksu z Colo Vada przymierzałam się od początku tego roku. Brakowało mi samodyscypliny w jedzeniu i stosowaniu konsekwentnych reguł odżywiania. Mam refluks – wiec wiem, ze powinnam szczególnie dbać o to, co jem. Ponadto miałam wrażenie, ze jestem ociężała, nabrzmiała wodą i toksynami. Od momentu przystąpienia do detoksu Colo-Vada – kierowana przez Tatianę stopniowo nabierałam nowych doświadczeń w tym, jak mój organizm reaguje. Odstawienie po kolei produktów zakwaszających, efekty w postaci spadku wagi, zwiększenia energii i chęci do zmian na lepsze – to plusy olbrzymie. Z Tatiana jako prowadzącą mnie – miałam kontakt codzienny poprzez zamkniętą grupę na FB. Jeśli miałam pytania – odpowiadała na nie precyzyjnie dzięki czemu nie miałam wątpliwości co w danym momencie robić i z sukcesem ukończyłam to oczyszczanie.

TEGO OCZYSZCZANIA NIE MOGĄ PRZEPROWADZIĆ:

 • osoby nieletnie,
 • kobiety w ciąży i mamy karmiące, ponieważ duże uwolnienie toksyn mogłoby zaszkodzić dziecku,
 • osoby chore na cukrzycę typu I (osoby chore na cukrzycę typu II powinny być po kontrolą lekarza, ponieważ może trzeba będzie zmniejszać dawki leków),
 • osoby z aktywnymi wrzodami lub innymi ostrymi stanami zapalnymi przewodu pokarmowego,
 • osoby, które mają kamienie w woreczku żółciowym o średnicy pomiędzy 2 mm a 6 mm. Przy kamieniach mniejszych niż 2 mm i większych niż 6 mm można program robić. Mając jakiekolwiek wątpliwości, należy przed podjęciem decyzji o przeprowadzeniu detoksu skonsultować się ze swoim lekarzem.