O Więcej Niż Zdrowe Odżywianie

Witaj na naszej stronie!

Więcej Niż Zdrowe Odżywianie to specjalistyczny blog, który jako pierwszy na świecie stworzył kursy internetowe z zakresu przywracania zdrowia żywieniem. Swoje działania kierujemy do osób, które chcą pozostać w zdrowiu, które potrzebują przywracać zdrowie, które potrzebują opanować wagę, które chcą wychować zdrowe potomstwo.

Historia naszej działalności

Blog powstał w 2014 roku jako pomysł na dzielenie się smacznymi i zdrowymi przepisami. Wówczas Michał był już po którejś z kolei próbie schudnięcia, która tym razem się powiodła. Z pomocą Tatiany schudł 20 kg i od ponad 15 lat utrzymuje masę ciała.

Doświadczenia odchudzania, powracania do zdrowia po różnych życiowych przypadkach, o których przeczytasz na blogu, jak również Rodziców borykającymi się z alergiami i nietolerancjami pokarmowymi u jednego z trójki dzieci spowodowały, że postanowiliśmy szerzyć dobrą nowinę poprzez blogowanie.

I to był dopiero początek. Teraz znajdziesz tu konkretne, opracowane i sprawdzone kuracje na zdrową utratę nadwagi, poprawę zdrowia, samopoczucia i witalności.

Nasze unikalne podejście

Od samego początku wspólnie tworzymy treści na bloga. Wpływ na zdrowie i samopoczucie ma nie tylko odżywianie. Łączenie dietetyki z psychologią, z doświadczeniem własnym i naszych klientów, a do tego szacunek do tradycji to coś, co nas wyróżnia.

Stawiamy na praktykę: przepisy na zdrowe potrawy, wywiady z specjalistami (podcasty), programy regeneracyjne, odchudzające, odmładzające, sprawdzone przykłady z życia – tylko to, co działa! W naszej pracy łączymy skuteczne, stosowane od tysięcy lat techniki wspierania naturalnych mechanizmów regeneracji organizmu z nowoczesnymi zaleceniami dietetycznymi.

Misja i cele

Naszym celem jest szeroko rozumiana edukacja zdrowotna. Zwiększenie świadomości tego, w jaki sposób odżywianie i styl życia mają wpływ na organizm oraz powstawanie, ale też cofanie chorób jak insulinooporność, a z nią choroby współtowarzyszące: cukrzyca typu II, zespół policystycznych jajników, otyłość czy niealkoholowe stłuszczenie wątroby, to bardzo ważne aspekty naszej działalności.

Ponadto docieramy również do osób z reumatoidalnym zapaleniem stawów i innymi chorobami cywilizacyjnymi. A przede wszystkim z profilaktyką zdrowotną do osób zdrowych.

Realizacja działań online

Swoje działania realizujemy online poprzez bloga, książki elektroniczne, kursy internetowe, szkolenia, media społecznościowe, a także w ponad sześciu internetowych grupach wsparcia dla klientów.

Dyplom dietetyczki i dyplom psychodietetyczki pomaga nie tylko tworzyć przepisy, ale także ułożyć plan odżywiania, uwzględniając psychologiczne aspekty diety. To dlatego nasze kursy internetowe, programy regeneracji oraz e-booki są tak skuteczne i lubiane przez klientów.

Wyzwania i szkolenia

Od 2015 roku organizujemy wyzwania i szkolenia, tworzymy materiały edukacyjne, kursy i e-booki, które znajdziesz na mojej stronie internetowej.

W 2016 roku ukazał się pierwszy kurs z zakresu przywracania zdrowia jedzeniem

Od tamtej pory powstały kolejne kursy, wyzwania, e-booki i bardzo skuteczne programy regeneracyjne.

Nasze kursy internetowe to edukacja wraz z jadłospisami z zakresu:

  • wdrażania zmian w sposobie odżywiania,
  • wdrażania diety bezglutenowej bez szkody dla organizmu,
  • programów oczyszczania organizmu i postów leczniczych,
  • programu odchudzania,
  • programu odgrzybiania organizmu,
  • programu odnowy biologicznej.

Skuteczność i zasięg

Od 2016 roku nasze kursy i książki kupiło ponad 30 000 osób z całego świata! Dzięki pracy online docieramy wszędzie, bez względu na strefę czasową. Prowadzimy również konsultacje online dla osób potrzebujących jeszcze bardziej osobistego podejścia. Online, co oznacza, że i tu nie ma granic.

Serdecznie zapraszamy Cię do zapoznania się z nami i dołączenia do grona osób, które chcą pozostać w zdrowiu lub je odzyskać!

Więcej Niż Zdrowe Odżywianie to Twoje miejsce na drodze do zdrowia i lepszego samopoczucia!

Tatiana Jaworska i Michał Jaworski

Z nami w stronę zdrowia!

Kontakt z nami:
tatiana@wiecejnizzdroweodzywianie.pl
michal@wiecejnizzdroweodzywianie.pl

Jestem autorką tego bloga, żoną i mamą trójki dzieci. To, co mnie wyróżnia, to połączenie dietetyczki i psychodietetyczki, co oznacza, że potrafię tworzyć przepisy, ułożyć to w zbilansowany jadłospis, ale co najważniejsze, znam psychologiczną stronę odżywiania. Moje zainteresowanie dietetyką zaczęło się, gdy zostałam żoną Michała, który wciąż walczył z wagą.

Dyplom dietetyczki i psychodietetyczki pozwala mi na bardzo skuteczne wykorzystywanie naturalnych metod w dobieraniu idealnej diety i wspomaganiu regeneracji organizmu. Z nieocenioną pomocą Michała tworzę bardzo skuteczne kursy internetowe oraz e-booki z zakresu od wdrażania zdrowego odżywiania, poprzez programy regeneracyjne, po programy regulacji wagi.

Jestem twórcą podcastu Więcej Niż Zdrowe Odżywianie i współautorem tego bloga.

Kilka lat temu zmiana sposobu odżywiania umożliwiła mi skuteczne zrzucenie wagi, co było początkiem mojej przygody z dietetyką. W podcaście wspólnie z praktykami medycyny naturalnej i akademickiej zgłębiamy najlepsze praktyki holistycznego podejścia do zdrowego stylu życia.

.
 

Jeżeli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych wpisach na blogu, zapisz się na NewsLetter w okienku powyżej.