O Więcej Niż Zdrowe Odżywianie

Witaj na naszym blogu!

Więcej Niż Zdrowe Odżywianie to specjalistyczny blog, który jako pierwszy na świecie stworzył kursy internetowe z zakresu przywracania zdrowia żywieniem. Swoje działania kierujemy do osób, które chcą pozostać w zdrowiu, które potrzebują przywracać zdrowie, które potrzebują opanować wagę, które chcą wychować zdrowe potomstwo.

Blog powstał w 2014 jako pomysł na dzielenie się smacznymi i zdrowymi przepisami. Wówczas Michał był już po swojej którejś z kolei próbie schudnięcia, tym razem zrobił to z sukcesem. Doświadczenia żony i matki trójki dzieci borykającej się z alergiami dziecka oraz jej męża, który z sukcesem zrzucił 20 kg nadwagi spowodowały, że chcieliśmy szerzyć dobrą nowinę poprzez blogowanie. Znajdziesz tu wiele konkretnych, sprawdzonych technik na poprawienie samopoczucia, zdrowia i witalności.

Od samego początku wspólnie tworzymy treści na bloga

Bo wpływ na zdrowie i samopoczucie ma nie tylko odżywianie. Łączenie dietetyki z psychologią, z doświadczeniem własnym i naszych klientów, a do tego szacunek do tradycji to coś, co nas wyróżnia. Stawiamy na praktykę: przepisy na zdrowe potrawy, wywiady z specjalistami (podcasty), programy regeneracyjne, sprawdzone przykłady z życia wzięte – tylko to, co działa! W naszej praktyce łączymy skuteczne, stosowane od tysięcy lat techniki wspierania naturalnych mechanizmów regeneracji organizmu z nowoczesnymi zaleceniami dietetycznymi.

Naszym celem jest szeroko rozumiana edukacja zdrowotna

Zwiększenie świadomości tego, w jaki sposób odżywianie i styl życia mają wpływ na organizm oraz powstawanie, ale też cofanie chorób jak insulinooporność, a z nią choroby współtowarzyszące: cukrzyca II, zespół policystycznych jajników, otyłość czy niealkoholowe stłuszczenie wątroby to bardzo ważne aspekty naszej działalności. Ponadto docieramy też do osób z reumatoidalnym zapaleniem stawów, czy innymi chorobami cywilizacyjnymi.

Swoje działania realizujemy online poprzez bloga, kursy, media społecznościowe, a także w ponad 8. internetowych grupach wsparcia dla klientów.

Od czasu założenia bloga, aby jak najskuteczniej pomagać innym, zrobiłam dyplom dietetyczki oraz psychodietetyczki, co czyni mnie osobą, która nie dość, że potrafi stworzyć przepis, bo od tego się zaczęło, to potrafi ułożyć to w plan odżywiania, ale też zna psychologiczne powody aspekty odżywiania. To dlatego nasze kursy internetowe, programy regeneracji oraz e-booki są tak skuteczne i lubiane przez klientów.

Od 2015 roku organizujemy wyzwania i szkolenia z zakresu przywracania zdrowia żywieniem. Wspólnie tworzymy materiały edukacyjne, kursy i e-booki, które znajdziesz na naszej stronie internetowej.

W 2016 roku ukazał się pierwszy kurs z zakresu przywracania zdrowia jedzeniem

Od tamtej pory powstały kolejne kursy, wyzwania, e-booki i bardzo skuteczne programy regeneracyjne.

Nasze kursy internetowe to edukacja (wraz z jadłospisami) z zakresu wdrażania zmian w sposobie odżywiania, wdrażania diety bezglutenowej bez szkody dla organizmu, w zakresie postów leczniczych, programów oczyszczania organizmu, programów optymalizowania wagi oraz programu odgrzybiania organizmu.

Od 2016 roku nasze kursy i książki kupiło ponad 20 000 osób z całego świata, ponieważ dzięki pracy on-line, docieramy wszędzie!

Od kilku lat prowadzę również konsultacje on-line dla osób potrzebujących jeszcze bardziej osobistego podejścia. On-line, co oznacza, że i tu nie ma granic.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą działalnością!

Tatiana Jaworska i Michał Jaworski

Z nami w stronę zdrowia!

Kontakt z nami:
tatiana@wiecejnizzdroweodzywianie.pl
michal@wiecejnizzdroweodzywianie.pl

Jestem autorką tego bloga, żoną i mamą trójki dzieci. To, co mnie wyróżnia, to połączenie dietetyczki i psychodietetyczki, co oznacza, że potrafię tworzyć przepisy, ułożyć to w zbilansowany jadłospis, ale co najważniejsze, znam psychologiczną stronę odżywiania. Moje zainteresowanie dietetyką zaczęło się, gdy zostałam żoną Michała, który wciąż walczył z wagą.

Dyplom dietetyczki i psychodietetyczki pozwala mi na bardzo skuteczne wykorzystywanie naturalnych metod w dobieraniu idealnej diety i wspomaganiu regeneracji organizmu. Z nieocenioną pomocą Michała tworzę bardzo skuteczne kursy internetowe oraz e-booki z zakresu od wdrażania zdrowego odżywiania, poprzez programy regeneracyjne, po programy regulacji wagi.

Jestem twórcą podcastu Więcej Niż Zdrowe Odżywianie i współautorem tego bloga.

Kilka lat temu zmiana sposobu odżywiania umożliwiła mi skuteczne zrzucenie wagi, co było początkiem mojej przygody z dietetyką. W podcaście wspólnie z praktykami medycyny naturalnej i akademickiej zgłębiamy najlepsze praktyki holistycznego podejścia do zdrowego stylu życia.

.
 

Jeżeli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych wpisach na blogu, zapisz się na NewsLetter w okienku powyżej.