Nasza historia

Witaj na naszym blogu!

To specjalistyczny blog o zdrowym stylu życia, na którym znajdziesz wiele konkretnych, sprawdzonych technik na poprawienie samopoczucia, zdrowia i witalności.

Stawiamy na praktykę: przepisy na zdrowe potrawy, wywiady z specjalistami (podcasty), programy regeneracyjne, sprawdzone przykłady z życia wzięte – tylko to, co działa!

W naszej praktyce łączymy skuteczne, stosowane od tysięcy lat techniki wspierania naturalnych mechanizmów regeneracji organizmu z nowoczesnymi zaleceniami dietetycznymi.

Jeżeli potrzebujesz bardziej zindywidualizowanego podejścia, konkretnego programu, który rozwiąże Twój problem to zapraszamy do oferty naszych kursów internetowych.

Kontakt z nami:
tatiana@wiecejnizzdroweodzywianie.pl
michal@wiecejnizzdroweodzywianie.pl

Jestem dietetyczką, autorką tego bloga, żoną i mamą trójki dzieci. Moje zainteresowanie dietetyką zaczęło się ponad 10 lat temu, kiedy poprzez zmianę diety opanowałam alergię u dzieci.

W międzyczasie zrobiłam dyplom dietetyczki, aby jeszcze skuteczniej i zgodnie ze sztuką wykorzystywać naturalne metody w dobieraniu idealnej diety i wspomaganiu regeneracji organizmu.

Jestem twórcą podcastu Więcej Niż Zdrowe Odżywianie i współautorem tego bloga.

Kilka lat temu zmiana sposobu odżywiania umożliwiła mi skuteczne zrzucenie wagi, co było początkiem mojej przygody z dietetyką. W podcaście wspólnie z praktykami medycyny naturalnej i akademickiej zgłębiamy najlepsze praktyki holistycznego podejścia do zdrowego stylu życia.

.
 

Jeżeli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych wpisach na blogu, zapisz się na NewsLetter w okienku powyżej.