wspolpraca

Współpraca z Tatianą i Michałem z WNZOCześć!

Naszego bloga tworzymy z pasją i chętnie powitamy w naszym gronie osoby, które tak jak my chcą tworzyć wartościowe treści, które pomogą innym odzyskać apetyt na zdrowie i chęć do życia.

Czy wyznajesz podobne wartości? Jeżeli tak to świetnie się składa! W głowach mamy więcej pomysłów niż czasu na ich realizację, więc chętnie nawiążemy z Tobą współpracę.

Dlatego:

1. Zostań gościem naszego podcastu!

Jeżeli w Twoim życiu wprowadziłeś jakieś zmiany, które w wyraźny sposób poprawiły jego jakość. To może być zmiana diety, uprawianie sportu, zmiana otoczenia, rozwój osobisty… cokolwiek, co spowodowało, że teraz jesteś innym człowiekiem, niż było to jakiś czas temu. Zmiana, którą chciałbyś się podzielić i zainspirować inne osoby, by też spróbowały.

ALBO

Jesteś ekspertem w jakiejś dziedzinie związanej ze zdrowym stylem życia i wiesz, że to co masz do powiedzenia może w znaczący sposób poprawić jakość życia innych osób. Może sprawić, że pewne problemy znikną z ich życia, coś będą robić szybciej lub taniej.

ALBO

Odbyłeś jakąś dietę (np. oczyszczanie organizmu), która spowodowała, że Twoje zdrowie znacząco się poprawiło (efekty ozdrowieńcze) i wiesz, że wprowadzając takie zmiany, w krótkim czasie naprawdę można poprawić swoje zdrowie.

ALBO

Masz inny pomysł na wartościowy temat podcastu i chcesz z nim trafić do szerokiego grona stałych słuchaczy.

 

Skontaktuj się z nami. Napisz w kilku zdaniach o czym miałby być ten podcast, jaką wartość może dać słuchaczom WNZO. Każdy zaproponowany temat będzie wnikliwie zbadany i bardzo, bardzo możliwe, że zostaniesz zaproszony do wystąpienia w podcaście WNZO.

 

2. Zostań autorem cyklu artykułów tematycznych na WNZO.

Jeżeli lubisz pisać, czujesz, że masz zmysł do wyszukiwania ciekawostek i pozytywnych „smaczków” z życia innych osób. Dodatkowo jesteś słuchaczem podcastu WNZO, historie osób tam przedstawionych znasz „prawie na pamięć” i czujesz, że można o nich napisać jeszcze dużo więcej…

To jesteś właściwą osobą do tego zadania. Chcemy, aby na bazie już nagranych i ciągle powstających podcastów pojawił się cykl artykułów o bohaterach naszych podcastów. Nie będzie to streszczenie podcastu, ale jego rozwinięcie i pokazanie gościa podcastu z innej, szerszej perspektywy.

Zadanie będzie polegało na przesłuchaniu podcastu, zrobieniu własnego rozeznania (internet, komunikacja z bohaterem podcastu) na temat gościa podcastu i napisania artykułu (około 1000-2000 słów) na temat jego osoby. Artykuł będzie pokazywał transformację, jaką ta osoba przeszła. Zmiana ta najczęściej będzie polegała na znaczącej poprawie zdrowia i tego jak tego dokonała. Uzupełnieniem artykułu będą cytaty pobrane z podcastu.

Artykuły będą podpisywane Twoim imieniem i nazwiskiem, będzie możliwość podania linka do Twojego bloga.

Jeżeli czujesz, że to jest zadanie dla Ciebie, to wyślij propozycje dwóch tematów  / osób, o których chcesz napisać. Resztę ustalimy mailowo.

 

3. Napisz artykuł gościnny i umieść go naszym blogu.

Masz już własnego bloga lub kiedyś planujesz mieć. Czujesz, że drzemie w Tobie jakiś potencjał, masz wiedzę dotyczącą zdrowego stylu życia, która powinna ujrzeć światło dzienne, trafić do innych zainteresowanych osób.

Jeżeli tak to doskonale się składa. Skontaktuj się z nami i zaproponuj artykuł, który gościnnie chciałbyś zamieścić na naszym blogu. Naszego bloga miesięcznie odwiedza ponad 50 tyś unikalnych czytelników.

Zamieszczenie gościnnego artykułu na naszym blogu to doskonały sposób na szybkie dotarcie do szerokiego grona osób zainteresowanych zdrowym stylem życia. Dodatkowo Twój artykuł będzie podpisany Twoim imieniem i nazwiskiem, oraz ew. linkiem do Twojego bloga.

 

 

Kontakt

kontakt@wiecejnizzdroweodzywianie.pl