WNZO 004: Jak przebiec maraton?

Jak biegać, żeby schudnąć? Co zrobić, aby bieganie było przyjemne? A może chciałbyś przebiec swój pierwszy maraton? Jeżeli takie pytania “chodzą Ci po głowie”, to ten podcast jest właśnie dla Ciebie!

Zapraszam do wysłuchania podcastu z maratończykiem – Michałem Żołnierowiczem. Michał jeszcze 2 lata temu nie był, delikatnie to ujmując, dumny ze swojej kondycji fizycznej, a o przebiegnięciu maratonu nawet nie myślał. Jednak w 2012 roku wydarzyło się coś, co odmieniło jego życie i doprowadziło do “uzależnienia od biegania”.

Podcast
Jeden z najbardziej pozytywnie zakręconych ludzi jakich spotkałem zgodził się na nagranie podcastu, w którym dzieli się doświadczeniami – od nowicjusza do maratończyka!

 

Z tego podcastu dowiesz się:

 1. Jak zacząć przygodę z bieganiem?
 2. Skąd pozyskiwać sprawdzoną wiedzę?
 3. Jak dobierać ubranie i obuwie?
 4. Jakich błędów nie popełniać?
 5. Co to jest “ściana” i jak ją pokonać?
 6. Co czuje się po przebiegnięciu swojego pierwszego maratonu?
 7. Co to jest Korona Maratonów Polskich?
 8. I wiele innych sprawdzonych sposobów prowadzących do uzależnienia się od biegania 🙂

Jak możesz słuchać podcastu?


Zdecydowanie polecam ostatni sposób – słuchanie podcastów na swoim smartfonie. Ja tak robią już od kilku lat i jestem z tego sposobu bardzo zadowolony. Swoje ulubione podcasty mam zawsze ze sobą i słucham w każdym miejscu i o dowolnym czasie. Polecam!

Oceń mój podcast – Jak przebiec maraton

Jeżeli chcesz mi się jakoś odwdzięczyć to najlepszym dla mnie podziękowaniem będzie pozostawienie opinii w iTunes. Dzięki temu mój podcast będzie lepiej widoczny i łatwiej będę mógł docierać do nowych słuchaczy. Możesz to zrobić klikając na linka poniżej.

-> Oceń podcast “Więcej Niż Zdrowe Odżywianie” na iTunes

 

Notatki do tego odcinka podcastu:

 1. “Biegiem przez życie” – Jerzy Skarżyński
 2. “Maraton” – Jerzy Skarżyński
 3. Profil Michała na facebook’u