WNZO 027: Jak pokonać raka?

Jak można pokonać raka? Wiele osób słysząc słowo rak doznaje uczucia chłodu i niepokoju. Słowo to przenosi nas w stan w którym uświadamiany sobie, że nie nad wszystkim mamy kontrolę, przynajmniej nie taką jaką byśmy chcieli. Właśnie po to powstało to naganie, aby pokazać, że są sposoby na przejęcie kontroli, kontroli nad swoim zdrowiem, stanem swojego ducha i stanem swojego życia.

W tym odcinku podcastu rozmawiam z Stanisławem Karolewskim, autorem książki: “Pokonałem raka. 9 sposobów, dzięki którym wyzdrowiałem“. Bez ogródek rozmawiamy o chorobie, śmierci ale nade wszystko o tym jak pokierować swoim życiem, jakich metod użyć, aby w humanitarny sposób wyleczyć się z tej choroby i stać się szczęśliwym człowiekiem.

Z tego odcinka podcastu dowiesz się:

  • Jaka jest różnica między medycyną akademicką i naturalną.
  • Co jest wspólną cechą naturalnych metod leczenia chorób.
  • Jakie fizyczne i psychiczne metody leczenia nowotworu poskutkowały.
  • Jak w naturalny sposób zapobiegać powstawaniu poważnych chorób.
  • Jak pogodzenie się na to, co nieuniknione pomaga w terapii przeciw rakowi.

Transkrypt podcastu – jak pokonać raka

Kliknij tutaj, aby pobrać transkrypt tego odcinka podcastu.

Jak możesz słuchać podcastu?


Zdecydowanie polecam ostatni sposób – słuchanie podcastów na swoim smartfonie. Ja tak robią już od kilku lat i jestem z tego sposobu bardzo zadowolony. Swoje ulubione podcasty mam zawsze ze sobą i słucham w każdym miejscu i o dowolnym czasie. Polecam!

Oceń mój podcast – Jak pokonać raka?

Jeżeli chcesz mi się jakoś odwdzięczyć to najlepszym dla mnie podziękowaniem będzie pozostawienie opinii w iTunes. Dzięki temu mój podcast będzie lepiej widoczny i łatwiej będę mógł docierać do nowych słuchaczy. Możesz to zrobić klikając na linka poniżej.

-> Oceń podcast “Więcej Niż Zdrowe Odżywianie” na iTunes

 

Notatki do tego odcinka podcastu: