WNZO 042: Co ciekawego przeczytać na wakacjach

Zastanawiasz się co ciekawego przeczytać na wakacjach? Ja też takie pytanie stawiam sobie w okresie około wakacyjnym. Dlatego, aby ułatwić Ci wybór, podsunąć trochę inspiracji i może troszeczkę zmotywować do poczytania o zdrowym stylu życia przygotowałem właśnie ten poradnik.

W tej audycji opowiadam o 10ciu książkach, które między innymi przeczytałem w ubiegłym roku. Te o których mówię są z mojego punktu widzenia najbardziej wartościowe i z czystym sumieniem polecam ich zakup i lekturę. Znajdziesz wśród nich poradniki dotyczące zdrowego odżywiania, ale nie tylko.

Zauważyłem, że jeżeli zbyt dużo czytam na jeden temat to po prostu staje się on dla mnie nudny. Dlatego w mojej domowej biblioteczce staram się zamieszczać pozycje z różnorodną tematyką i takie pozycje dzisiaj dla Ciebie omawiam. Zapraszam!

Z tego odcinka podcastu dowiesz się:

    • Co ciekawego przeczytać na wakacjach
    • Kilka przykładów jak lektura książek pozytywnie wpłynęła na jakość życia mojej rodziny
    • Troszkę osobistych opowieści 🙂

 

Transkrypt podcastu

Kliknij tutaj, aby pobrać transkrypt tego odcinka podcastu

Jak możesz słuchać podcastu?


Zdecydowanie polecam ostatni sposób – słuchanie podcastów na swoim smartfonie. Ja tak robią już od kilku lat i jestem z tego sposobu bardzo zadowolony. Swoje ulubione podcasty mam zawsze ze sobą i słucham w każdym miejscu i o dowolnym czasie. Polecam!

Oceń mój podcast – Co ciekawego przeczytać

Jeżeli chcesz mi się jakoś odwdzięczyć to najlepszym dla mnie podziękowaniem będzie pozostawienie opinii w iTunes. Dzięki temu mój podcast będzie lepiej widoczny i łatwiej będę mógł docierać do nowych słuchaczy. Możesz to zrobić klikając na linka poniżej.

-> Oceń podcast „Więcej Niż Zdrowe Odżywianie” na iTunes

 

Notatki do tego odcinka podcastu:

UWAGA: Powyższe książki przeczytałem i z czystym sumieniem mogę je polecić. Jeżeli zdecydujesz się na jej zakup korzystając z linku podanego w notatkach, ja otrzymam wynagrodzenie od sklepu za polecenie tej książki. Dla Ciebie nie wiąże się to z żadnym dodatkowym kosztem.

Jeżeli się zdecydujesz na taki zakup to serdecznie Ci z to dziękuję.

Źródła informacji

Możesz być na bieżąco z tym, co się dzieje na blogu – zapisz się na newsletter – okienko poniżej. Raz w tygodniu otrzymasz maila z linkami do nowych artykułów bezpośrednio na Twoją skrzynkę pocztową 🙂