WNZO 056: Kręte drogi do zdrowego odżywiania – historie słuchaczy

Wdrażanie zdrowego odżywiania u każdego z nas będzie wyglądać trochę, lub zupełnie inaczej. Bowiem nie ma jednego, uniwersalnego sposobu na zmianę diety, na wypracowanie nowych, zdrowych nawyków żywieniowych. Jadnak bez wątpienia jest to możliwe a nic nie działa lepiej niż rzeczywiste, wzięte z życia przykłady. Przykłady osób, którym takie zmiany udało się wdrożyć.

O nagraniu takiego odcinka marzyłem od samego początku mojego podcastowania, czyli od 2-óch lat. Chciałem nagrać audycję z osobami, które właśnie dzięki słuchaniu mojego podcastu dokonały jakiś pozytywnych zmian w swoim życiu. I to nadeszła ta chwila, z wielką radością zapraszam Cię do wysłuchania rozmów z trzema osobami, 3 osoby i jakże różne 3 historie.

Historie, które mogą służyć za przykład tego, że na pozytywne zmiany w życiu nigdy nie jest za wcześnie ani za późno. Zapraszam!

Z tego odcinka podcastu dowiesz się:

  • Jak wygląda wprowadzanie zdrowego odżywiania w praktyce
  • Jakie pułapki czekają na śmiałków
  • Jakie są największe problemy i jak sobie z nimi radzić
  • Jaka nagroda czeka na końcu tej drogi
  • Poznasz historię 3-ech wspaniałych osób

Historie słuchaczy – transkrypt

Kliknij tutaj, aby pobrać transkrypt tego odcinka podcastu

Jak możesz słuchać podcastu?


Zdecydowanie polecam ostatni sposób – słuchanie podcastów na swoim smartfonie. Ja tak robię już od kilku lat i jestem z tego sposobu bardzo zadowolony. Swoje ulubione podcasty mam zawsze z sobą i słucham w każdym miejscu i o dowolnym czasie. Polecam!

Oceń mój podcast – historie słuchaczy

Jeżeli chcesz mi jakoś podziękować, to najlepsze dla mnie będzie pozostawienie przez Ciebie opinii w iTunes. Dzięki temu mój podcast będzie lepiej widoczny i łatwiej będę mógł docierać do nowych słuchaczy. Możesz to zrobić klikając na linka poniżej.

-> Oceń podcast “Więcej Niż Zdrowe Odżywianie” na iTunes

Notatki do tego odcinka podcastu:

Już w trakcie trwania kursu oczyściłam swoje szafki z niezdrowych produktów, zaczęłam inaczej robić zakupy, wprowadziłam zdrowe ziarna i strączki. Dzięki niemu zrozumiałam tak naprawdę na czym polega zdrowe odżywianie. Najbardziej podobały mi się filmiki Tatiany, która w bardzo prosty sposób opowiadała o zdrowym odżywianiu. Każdy film był inny, bardzo interesujący, podpowiadał nie tylko co mamy zrobić ale również dlaczego. Do tej pory myślałam że kupując świeże warzywa i owoce oraz zmniejszając ilość mięsa to się zdrowo odżywiam. Dopiero na tym kursie przekonałam się jak powinno wyglądać zdrowe odżywianie. Na tym kursie poznasz jak prosto można wprowadzić zdrowe produkty zbożowe, tłuszcze, białko roślinne i zdrowe słodycze. Ten kurs zawiera wszystko co potrzebne jest aby zacząć się zdrowo odżywiać. Dlatego z czystym sumieniem polecam ten kurs każdemu kto chce zmienić swoje nawyki żywieniowe a nie wie jak się do tego zabrać. Zamiast kupować niewyobrażalne ilości książek oraz siedzieć godzinami w Internecie wyszukując informacji na temat zdrowego odżywiania zrób po prostu ten kurs – zaoszczędzisz czas i pieniądze.
Beata Benning

UWAGA: Bezpłatny eBook!

„6 kroków do zdrowego odżywiania”

 


Bezpłatny eBook, a w nim:

 

1. Nasza historia – co nam dała zmiana odżywiania.
2. Co musisz zrobić zanim zaczniesz zmiany.
3. Produkty, które powinny zniknąć z kuchni.
4. Co w zamian? Zdrowe zamienniki.
5. Co się stanie, jeżeli nic nie zrobisz.

6. Jak zrobić to szybciej i łatwiej.