WNZO 013: Zioła w kuchni i nie tylko – część 2

Zioła to nie tylko przyprawy i napary, które stosujemy w kuchni. Okazuje się, że z tego, co mamy na półkach kuchennych i grządkach, przy odrobinie chęci i wiedzy można wyczarować skuteczne preparaty do poprawy naszej urody i samopoczucia.

Jak tego dokonać dowiesz się z podcastu nagranego z fitoterapeutką – Aldoną Adamską-Szewczyk. To już drugi odcinek podcastu, który nagrałem z Aldoną o ziołach, link do pierwszego (jeżeli jeszcze go nie słuchałeś) znajdziesz w notatkach na końcu tego wpisu.

Jak możesz słuchać podcastu?


Zdecydowanie polecam ostatni sposób – słuchanie podcastów na swoim smartfonie. Ja tak robią już od kilku lat i jestem z tego sposobu bardzo zadowolony. Swoje ulubione podcasty mam zawsze ze sobą i słucham w każdym miejscu i o dowolnym czasie. Polecam!

Oceń mój podcast – Zioła w kuchni i nie tylko

Jeżeli chcesz mi się jakoś odwdzięczyć to najlepszym dla mnie podziękowaniem będzie pozostawienie opinii w iTunes. Dzięki temu mój podcast będzie lepiej widoczny i łatwiej będę mógł docierać do nowych słuchaczy. Możesz to zrobić klikając na linka poniżej.

-> Oceń podcast “Więcej Niż Zdrowe Odżywianie” na iTunes

 

Oceń mój podcast

Jeżeli już masz konto na platformie iTunes, to ocena zajmie Ci to tylko chwilkę, mi natomiast pozwoli trafić do większego grona odbiorców, mogących być zainteresowanych tą tematyką. Jeżeli nie masz tam jeszcze konta, możesz je założyć – zajmie Ci to dwie minuty – zyskasz wtedy dostęp do wielu innych wartościowych materiałów.

-> Oceń podcast “Więcej Niż Zdrowe Odżywianie” na iTunes

PS. Jak już założysz konto na  iTunes, pamiętaj proszę o ocenie mojego podcastu 🙂

Notatki do tego odcinka podcastu: