WNZO 019: Jak „zarządzać” swoim życiem?

Czy życie można porównać do garderoby? W trakcie jego trwania wkładamy do niej kolejne zakupione ubrania, okazjonalne próby jej opróżniania zwykle przynoszą mizerne skutki. W efekcie po jakimś czasie garderoba zaczyna pękać w szwach, mamy coraz więcej obowiązków i zadań do wykonania.

Biegamy coraz szybciej i szybciej, próbując sprostać wszystkim postawionym sobie wcześniej obowiązkom, nie mamy nawet czasu na zastanowienie się czy to, co robimy faktycznie chcemy robić. Czy brzmi to znajomo? Jeżeli tak, to zapraszam na “zaciągnięcie hamulca” i przesłuchanie nagrania z Agnieszką, autorką bloga LifeManagerka.pl.

Z tego odcinka podcastu dowiesz się:

  1. O czym jest blog LifeManagerka.pl i jak powstał program youtube ZdrowaMania TV?
  2. W jakich obszarach życia warto zrobić porządek?
  3. Jak zacząć pracować na własny rachunek (freelancing)? Jak się do tego przygotować i jak przetrwać najtrudniejsze chwile?
  4. Gdzie szukać inspiracji do zmian?
  5. Jakie wyzwania są związane ze zdrowym trybem życia i jak sobie z nimi radzić?

Jak możesz słuchać podcastu?


Zdecydowanie polecam ostatni sposób – słuchanie podcastów na swoim smartfonie. Ja tak robią już od kilku lat i jestem z tego sposobu bardzo zadowolony. Swoje ulubione podcasty mam zawsze ze sobą i słucham w każdym miejscu i o dowolnym czasie. Polecam!

Oceń mój podcast – Jak zarządzać “swoim” życiem

Jeżeli chcesz mi się jakoś odwdzięczyć to najlepszym dla mnie podziękowaniem będzie pozostawienie opinii w iTunes. Dzięki temu mój podcast będzie lepiej widoczny i łatwiej będę mógł docierać do nowych słuchaczy. Możesz to zrobić klikając na linka poniżej.

-> Oceń podcast “Więcej Niż Zdrowe Odżywianie” na iTunes

 

Notatki do tego odcinka podcastu: