Jaglany Detoks w 2 tygodnie – oczyszczanie organizmu

Czym jest oczyszczanie organizmu? Organizm człowieka jest bardzo dobrze przystosowany do samoistnego wydalania toksyn. Nasze naturalne filtry: wątroba, nerki, skóra, płuca w sposób ciągły pozbywają się z organizmu substancji, które powstają w procesie metabolizmu lub są spożywane wraz z jedzeniem.

Jednak z wiekiem, a w szczególności wraz z ilością zanieczyszczeń, którymi jesteśmy bombardowani, skuteczność tych mechanizmów nie zawsze jest wystarczająca.

Właśnie po to, aby odciążyć organizm od zanieczyszczeń spożywanych wraz z jedzeniem, oczyścić go, odkwasić, odżywić i nawodnić stworzyliśmy program Jaglany Detoks w 2 tygodnie. Ma on formę dwutygodniowego kursu internetowego, w ramach którego otrzymasz od nas:

  • cykl maili z informacjami jak się przygotować, przejść i wyjść z oczyszczania,
  • szczegółowe listy zakupów i przepisy na potrawy na każdy dzień oczyszczania,
  • nasze wsparcie mailowe,
  • dostęp do zamkniętej grupy Facebook’owej, na której będziemy Cię wspierać w trakcie oczyszczania.

 

ZAPRASZAMY! 🙂

Pod tym linkiem znajdziesz więcej informacji na temat kursu Jaglany Detoks w 2 tygodnie.

Dzięki uczestnictwu w kursie śpię jak suseł, co od ponad sześciu miesięcy było nie do osiągnięcia. Dodatkowo odblokował się mój szyjny odcinek kręgosłupa - od 26 lat nie byłam w stanie odwrócić głowy w lewo. Stwierdzono wtedy zmiany w kręgosłupie szyjnym. Wiele razy miałam robione prześwietlenie, rezonans, tomografię. Aż nagle pod koniec oczyszczania w samochodzie stwierdziłam że moja głowa obraca się w lewo !

W trakcie oczyszczania bardzo pomocna była świadomość, że miałam wsparcie w grupie. Czuję się zdecydowanie lepiej. Dziękuję! Było świetnie!

Aleksandra Czuba

Przejście kursu to doskonały sposób, na odkwaszenie, oczyszczenie i odżywienie organizmu. Ale to nie wszystko… Dzięki temu, że samodzielnie będziesz przyrządzać wszystkie potrawy poznasz wiele nowych ziół, smaków i sposobów na zdrowe przyrządzanie posiłków.

Wiele z nich bez wątpienia na stałe zagości w Twojej kuchni, a nawyki, które sobie wyrobisz podczas kursu jeszcze długo będą procentowały.

Pod tym linkiem znajdziesz więcej informacji na temat kursu Jaglany Detoks w 2 tygodnie.

Przed kursem obawiałam się, ze najzwyczajniej w świecie nie dam rady i wydane pieniądze się zmarnują. Ostatecznie zaskoczyłam samą siebie - wytrzymałam na diecie 24 dni. Okazało się, że warzywami naprawdę można się najeść i normalnie funkcjonować, w co niektórzy mocno powątpiewali. Dzięki kursowi schudłam 6 kg, czuję się zdrowsza, lżejsza, mam więcej energii. I ta radość i duma, że zrobiłam coś dobrego dla siebie – bezcenne.

Na kursie bardzo podobały mi się propozycje przepisów, lista zakupów. Szczególnie cenne były praktyczne wskazówki osoby, która zna to wszystko z własnego doświadczenia i wie co mówi. Grupa wsparcia na FB to też fajna sprawa 🙂

Polecam ten kurs każdemu, super przepisy, proste a zarazem bardzo smaczne. Kilka z nich na stałe włączam do codziennego menu. Cieszę się, że trafiłam na Wasz blog! 🙂

Katarzyna Mikołajczyk

Źródła informacji

Możesz być na bieżąco z tym, co się dzieje na blogu – zapisz się na newsletter – okienko poniżej. Raz w tygodniu otrzymasz maila z linkami do nowych artykułów bezpośrednio na Twoją skrzynkę pocztową 🙂