WNZO 038: Alkaliczny detoks – jak oczyścić organizm?

Jak oczyścić organizm? Wiosna to idealny choć nie jedyny moment, aby przeprowadzić gruntowne porządki. Posprzątać po zimnie nie tylko w swoim mieszkaniu, domu, ale również w tym co mamy najcenniejsze, w naszym organizmie. Jeżeli takie oczyszczanie organizmu masz już za sobą to zapewne nie muszę Cię przekonywać dlaczego warto to zrobić. Jeżeli jednak jeszcze nie przeprowadzałeś oczyszczania organizmu to dobrze, że tu trafiłeś. Dlaczego?

Bo jestem więcej niż pewny, iż po przesłuchaniu tego podcastu nie będziesz mieć wątpliwości, że zdecydowanie warto takie oczyszczanie przeprowadzić. Ponadto będziesz dokładnie wiedzieć jak się do tego zabrać, aby zminimalizować ewentualny dyskomfort i zmaksymalizować uzyskane korzyści.

Z tego odcinka podcastu dowiesz się:

  • Co to jest detoks i dlaczego warto go cyklicznie przechodzić.
  • Jakie cztery rodzaje detoksu możesz samodzielnie przeprowadzić w domu.
  • Jakie symptomy mogą świadczyć, że potrzebujesz przeprowadzić detoks.
  • Jakie są przeciwwskazania do przeprowadzenia detoksu.
  • Jak często należy przeprowadzać detoks.
  • Poradnik – jak poprawnie przeprowadzić wybrany detoks.
  • W jaki sposób detoks wpływa na naszą duchowość.

Transkrypt podcastu – jak oczyścić organizm

Kliknij tutaj, aby pobrać transkrypt tego odcinka podcastu

Jak możesz słuchać podcastu?


Zdecydowanie polecam ostatni sposób – słuchanie podcastów na swoim smartfonie. Ja tak robią już od kilku lat i jestem z tego sposobu bardzo zadowolony. Swoje ulubione podcasty mam zawsze ze sobą i słucham w każdym miejscu i o dowolnym czasie. Polecam!

Oceń mój podcast – Morsowanie

Jeżeli chcesz mi się jakoś odwdzięczyć to najlepszym dla mnie podziękowaniem będzie pozostawienie opinii w iTunes. Dzięki temu mój podcast będzie lepiej widoczny i łatwiej będę mógł docierać do nowych słuchaczy. Możesz to zrobić klikając na linka poniżej.

-> Oceń podcast „Więcej Niż Zdrowe Odżywianie” na iTunes

 

Notatki do tego odcinka podcastu:

UWAGA: Powyższe książki przeczytałem i z czystym sumieniem mogę je polecić. Jeżeli zdecydujesz się na zakup którejś z tych książek korzystając z linku podanego w notatkach otrzymam wynagrodzenie od sklepu za polecenie tej książki. Dla Ciebie nie wiąże się to z żadnym dodatkowym kosztem.

Jeżeli się zdecydujesz na taki zakup to serdecznie Ci z to dziękuję