[Konkurs] Książka: Jedz prawdziwe jedzenie

Z ogromną radością informujemy, że nasz blog objął patronatem medialnym publikację książki „Jedz prawdziwe jedzenie. Pięć zasad utrzymania zdrowego mózgu i ciała” – Julie Montagu. To bardzo wartościowa publikacja, szczególnie dla osób, które zaczynają swoją przygodę ze zdrowym odżywianiem. Możesz wygrać tę książkę odpowiadając na jedno proste pytanie konkursowe.

Po co mi ta książka?

Stojąc przed długą półką w supermarkecie coraz trudniej jest nam dokonywać mądrych wyborów żywieniowych. Czy zwracać uwagę tylko na cenę, czy też może na skład produktu? Co powinno się znajdować na etykiecie, a czego zdecydowanie mam się wystrzegać? Który produkt wybrać i w jaki sposób przyrządzić z niego zdrowe i smaczne danie?

Mając w głowie tyle wątpliwości proste zakupy w łatwy sposób możesz zamienić w koszmar. Na dodatek będąc już w domu czasem nie do końca zdajesz sobie sprawę, jak poszczególne produkty spożywcze wpływają na Twoje zdrowie i samopoczucie.

„Pół biedy” jeżeli po zjedzeniu jakiegoś produktu natychmiast czujesz się gorzej, wtedy od razu wiesz, że on Ci po prostu nie służy. Jednak wiele produktów spożywczych jest bardziej podstępnych – zatruwa Cię powoli i niepostrzeżenie. Robi to na tyle wolno, iż nie zauważasz stopniowo pogarszającego się zdrowia i gorsze samopoczucie zrzucasz na barki upływających lat.

Tak wcale być nie musi! Jedzenie ma dodawać Ci energii i zdrowia – taka jest jego pierwotna natura! Jednak, aby tak było, musisz wyposażyć się w podstawową wiedzę, wiedzę o produktach spożywczych, które Ci służą, działają prozdrowotnie i tych, których ewidentnie należy się wystrzegać.

Jedz prawdziwe jedzenie. Pięć zasad utrzymania zdrowego mózgu i ciała.

Takie informacje znajdziesz właśnie w tej publikacji, wydanej przez www.wydawnictwovital.pl i www.vitalni24.pl. Książka ta jest szczególnie polecana dla osób początkujących, tych właśnie „zagubionych” przed półkami sklepowymi. Po jej przeczytaniu już nie będziesz mieć wątpliwości skąd czerpać codzienną porcję energii.

Dowiesz się jak do codziennej diety wprowadzić komosę ryżową, kaszę jaglaną, brązowy ryż, płatki owsiane oraz kaszę gryczaną, które odżywią Twój organizm.

Nauczysz się stosować zdrowe tłuszcze, czyli oliwę z oliwek, olej kokosowy oraz olej lniany, aby zyskać więcej energii. Cukier zastąpisz zdrowymi słodzikami – miodem, syropem ryżowym czy klonowym, cukrem daktylowym lub kokosowym.

Autorka Julie Montagu podaje wiele przepisów na potrawy, wyjaśnia ich wartość odżywczą i udostępnia szereg pomysłów na uwzględnienie powyższych produktów w codziennej diecie.

Dzięki prawdziwemu jedzeniu odzyskasz energię i będziesz cieszyć się zdrowiem.

KONKURS – wygraj książkę!

Co możesz zrobić, aby za darmo otrzymać egzemplarz tej książki? Napisz komentarz do tego wpisu. W komentarzu odpowiedz na następujące pytanie:

Co w ostatnim czasie zrobiłeś zdrowego dla siebie lub Twojej rodziny i jaki pozytywny wpływ miało to na Wasze samopoczucie i zdrowie.

jedz-prawdziwe-jedzenie_small

Komentarz zamieść na blogu Więcej Niż Zdrowe Odżywianie (pod wpisem, który właśnie czytasz).

Autorów dwóch najciekawszych komentarzy (wyboru dokuje Tatiana i ja) uhonorujemy bezpłatnym egzemplarzem książki „Jedz prawdziwe jedzenie. Pięć zasad utrzymania zdrowego mózgu i ciała” – Julie Montagu. Uwaga: Książki będą z naszą osobistą dedykacją.

Czas na napisanie komentarza – 2 tygodnie od daty ukazania się tego wpisu.

Zapraszamy wszystkich serdecznie do wzięcia udziału w konkursie. Jeżeli w temacie zdrowego odżywiania jesteś już „starym wyjadaczem” to też koniecznie weź w nim udział. Wygraną książkę – po prostu podarujesz komuś w prezencie – zrobisz dobry uczynek 🙂

Nie czekaj, nie odkładaj tego na później tylko już teraz pisz komentarz (na tym blogu, pod tym wpisem) – może akurat Ty wygrasz książkę z naszą dedykacją.

 

Źródła informacji

Możesz być na bieżąco z tym, co się dzieje na blogu – zapisz się na newsletter – okienko poniżej. Raz w tygodniu otrzymasz maila z linkami do nowych artykułów bezpośrednio na Twoją skrzynkę pocztową 🙂